BARAN

Nadchodzący rok zapowiada się bardzo aktywnie i intensywnie, czeka cię osiąganie sukcesów w różnych dziedzinach życia, ale również nie obejdzie się bez dylematów jak pogodzić natłok spraw zawodowych z życiem osobistym. Wiele osób będzie chciało ci dorównać, wręcz nawet upodobnić się do ciebie, dlatego powinnaś uważać na to z kim się zadajesz i komu jakie informacje przekazujesz. Bądź otwarta, szczera, uczciwa i sprawiedliwa wobec swoich współpracowników, ale także wobec członków rodziny i wszystkimi tymi z którymi spotykasz się na co dzień. W karierze powodzenie czeka jedynie osoby ambitne, wytrwałe i pewne siebie. Zapomnij o wszystkich wątpliwościach i śmiało zmierzaj w kierunku swojego wyznaczonego celu.

Miłość i życie osobiste

Zapowiada się rok w towarzystwie wyjątkowo romantycznego nastroju. Będziesz żądna nowych wrażeń i ciekawych znajomości, nie wykluczone, że już za niedługo poczujesz przyjemne trzepotanie skrzydeł motyli w brzuchu. Nie pozwól jednak by euforia i zachwyt przewróciły ci w głowie do tego stopnia abyś zapomniała o swoich najbliższych.

Praca i pieniądze

W nowym roku twoje zarobki będą wprost proporcjonalne do twoich nakładów pracy, także wszystko leży w twoich rękach jak bardzo zasilisz budżet rodzinny. Możesz spodziewać się podwyżki, ale nie pozwól uśpić swojej czujności i ostrożnie dysponuj pieniędzmi. Pod koniec roku czekają cię duże zakupy do domu.

Zdrowie i rodzina

Będziesz miała wielką ochotę by zająć się domem, rozważysz nawet zrezygnowanie z pracy zawodowej na poczet prowadzenia domu i wychowywania dzieci, jednak trudno ci będzie to zrealizować. Korzystna dieta nie tylko wpłynie na piękną sylwetkę, ale i na odporność i dobre samopoczucie.

BARAN