BLIŹNIĘTA

Razem z nowym rokiem rozkwitniesz w związku, partner będzie cię wychwalał i wynosił na piedestał, odkryjesz w sobie zdolności manualne i talenty o których wcześniej nie miałaś pojęcia. W trudnych chwilach, które zdarzą się w nadchodzącym roku będziesz mogła liczyć na wsparcie bliższej i dalszej rodziny, które pozwoli ci umocnić wiarę w siebie i zmotywuje do działania. W nowym roku będziesz w doskonałej formie fizycznej jak i psychicznej, a energia będzie cię rozpierała i wystarczy ci jej za dwóch. Ogarnie cię chęć pracy twórczej i zaczniesz udzielać się społecznie, może jakieś dodatkowe zainteresowania zajmą twój czas.

Miłość i życie osobiste

Pojawią się możliwości wyjazdów zagranicznych, których nie będziesz potrafiła sobie odmówić, znajomości i ludzie jakich tam poznasz, nie pozwolą długo o sobie zapomnieć, nie wykluczone, że zakochasz się. W nowym roku postaraj się unikać kłótni z partnerem, jeżeli jesteście pewni swojej miłości to szkoda czasu na smutki i żale.

Praca i pieniądze

Pierwsza połowa roku może być trudna, szef obciąży cię wieloma obowiązkami i będzie od ciebie wymagał zbyt wiele, a sam nie ze wszystkiego będzie potrafił się wywiązać. To będzie rok dużych oszczędności, bo czeka cię nie lada wydatek, dlatego każde zakupy planuj dokładnie, bo nie należysz do osób, które potrafią odmówić sobie ładnej rzeczy z wyprzedaży.

Zdrowie i rodzina

Razem z mężem ustalicie, że to on zajmie się swoją karierą zawodową i utrzymaniem rodziny, więc na ciebie spadnie więcej obowiązków domowych. Nie łatwo będzie udźwignąć ten ciężar, ale świetnie sobie ze wszystkim poradzisz. W nowym roku twój organizm nie dostarczy ci powodów do zmartwień, spokojnie zniesiesz dodatkowe obciążenia.

BLIŹNIĘTA