BYK

W tym roku będziesz się uczyła kochać siebie taką jaka jesteś, a swoje wady postarasz się zamienić w zalety. Nabierzesz większej wiary w siebie i w sens swoich działań, zyskasz uznanie w oczach innych. Wydarzenia nowego roku otworzą ci oczy na sprawy nad którymi nigdy wcześniej nie miałaś czasu się zastanowić. Odczujesz nieposkromioną potrzebę przebywania z ludźmi. Doskonale sprawdzisz się w pracy zespołowej. Spotkania i szczere rozmowy z przyjaciółmi pomogą ci pozbyć się kompleksów, ale nie próbuj przypodobać się wszystkim dookoła, wystrzegaj się fałszywych ludzi. Tylko twój zdrowy rozsądek pomoże ci osiągnąć to co zamierzasz. Przekonasz się o tym już w pierwszej połowie roku.

Miłość i życie osobiste

W nadchodzącym roku możesz poznać kogoś nowego lud zupełnie innym okiem spojrzysz na mężczyznę, którego znasz od dawna. Musisz bardziej zadbać o potrzeby bliskich z twojego otoczenia i zarówno tych z rodziny jak i swoich przyjaciół. Osoby szanujące się nawzajem zawsze bowiem mogą osiągnąć kompromis.

Praca i pieniądze

Dobre decyzje podjęte początkiem roku przyniosą zadowalające korzyści finansowe już pod koniec lata. W tym czasie dostaniesz też wiele propozycji zawodowych odnoszących się do zmiany pracy. Bez względu na to jaką decyzję podejmiesz czeka cię rok pełen sukcesów zawodowych, ale bez porażek się też nie obejdzie.

Zdrowie i rodzina

W nowym roku twój organizm będzie trochę przeforsowany, to będzie skutek walki ze szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Możesz narzekać na przeziębienia i osłabienia. Wzmacniaj się witaminami zawartymi w warzywach i owocach, ubieraj się cieplej adekwatnie do pogody, ale się nie przegrzewaj.

BYK