KOZIOROŻEC

To będzie dla ciebie przełomowy rok. Zapragniesz dzielić się swoją radością z całym światem i uszczęśliwiać innych. Będziesz uparcie dążyła do celu i postarasz się zdobyć jak najwięcej, po to aby twoi bliscy byli z ciebie dumni. W nowym roku zdolność prezentacji tego co w tobie jest najlepsze, będzie warunkiem sukcesu. Twoja wrodzona delikatność i zorganizowanie to doskonała obrona przed plotkami. Cały czas dbaj o reputację i bądź dobra dla innych. W drugiej połowie roku staniesz się bardziej pragmatyczna i zrozumiesz, że w każdym wieku można i nawet trzeba się uczyć, bo to najlepsza inwestycja.

Miłość i życie osobiste

Ten rok będzie dla ciebie łaskawy i będzie obfitował w uczucie miłości. Czeka cię wyjątkowy okres może to będzie zmiana stanu cywilnego, może powiększenie rodziny. Będziesz bardzo szczęśliwa, a to wszystko za sprawą twojego partnera. Czekają cię bardzo dobre zmiany.

Praca i pieniądze

Twoja kariera zawodowa zapowiada się bardzo obiecująco. Szef będzie doceniał twoje starania. Ale nie wszystko za wszelką cenę, nie bierz na siebie zbyt wielu zadań, bo praca jest ważna, ale nie kosztem zdrowia. Czeka cię w tym roku nie lada wydatek, ale jesteś na niego bardzo dobrze przygotowana.

Zdrowie i rodzina

W nowym roku świetnej kondycji będzie ci można pozazdrościć, będziesz nie tylko dobrze się czuła, ale i świetnie wyglądała. Pomimo tego nie trać czujności i pilnuj zdrowego odżywiania. W sprawach domowych zasięgnij po poradę partnera, w razie nieporozumień rozmawiajcie ze sobą, a na pewno wszystko będzie dobrze.

KOZIOROŻEC