PANNA

Będziesz w tym roku wyjątkowo zapracowana i zajęta poszukiwaniem siebie, budowaniem pozytywnych relacji z najbliższymi i poznawaniem nowych ludzi. Chętnie wypróbujesz swoich sił w biznesie i osiągniesz duży sukces. To doskonały czas na wyjazdy zagraniczne, ale także dobry czas do pracy nad sobą. Bez trudu przyjdzie ci nauka języków obcych. Wolny czas możesz przeznaczyć na naukę, podnoszenie kwalifikacji lub po prostu na nowe hobby, a najbardziej aktywnym okresem z punktu widzenia nowych możliwości będzie czas od lutego do końca sierpnia. Wykorzystaj to mądrze i pomyśl o tym.

Miłość i życie osobiste

Kto szuka ten znajdzie, ale jak już będziesz w błogim stanie zakochania, to nie pozwól by uczucia zawładnęły tobą do tego stopnia byś straciła na sobą kontrolę. Postępuj tak jak dyktuje ci serce, ale jednocześnie słuchaj podpowiedzi rozumu. Ten dla którego bije twoje serce jest najprawdopodobniej tym na zawsze.

Praca i pieniądze

W sprawach zawodowych na początku roku twoje wysiłki wydadzą obfite owoce. Odniesiesz sukces w pracy, co będzie się dało zobaczyć na koncie. Zachowaj ostrożność w sprawach finansowych i powstrzymaj się od zaciągania kredytów, ale także nie podpisuj żadnych zobowiązań finansowych dla swoich kolegów.

Zdrowie i rodzina

Od stycznia do początku września rodzina będzie potrzebowała twojego wsparcia duchowego. Uważaj, bo mogą pojawić się małe problemy z dziećmi, ale z każdej opresji wyjdziesz obronną ręką. Twoje zdrowie będzie wymagało szczególnej troski, zacznij od ustalenia rytmu dnia, zacznij jeść regularnie i więcej się ruszać.

PANNA