RAK

Zapowiada się przełomowy rok, pełen twoich małych sukcesów. Uwolnisz się od życiowych problemów. Uświadomisz sobie swoje przeznaczenie i niczego nie stracisz. Miłość i sukcesy osobiste będą szły ze sobą w parze. Zyskasz w oczach najbliższych i przyjaciół. Częste wyjazdy służbowe i spotkania z różnymi ludźmi stworzą doskonałe podstawy do zawarcia ciekawych znajomości. W pracy wszystko po staremu, czasem z górki, a czasem pod górkę. Twoja ambicja nie pozwoli ci usiedzieć bezczynnie, będziesz zabiegała, żeby wszyscy dowiedzieli się o twoich sukcesach i oceniali cię według zasług. Zadbaj o zdrowie, zacznij lepiej się odżywiać i ubierać stosownie do panujących warunków.

Miłość i życie osobiste

W pierwszej połowie roku na pewno uda ci się poszerzyć krąg znajomych, a wtedy szanse na spotkanie kogoś z kim będziesz chciała być bliżej znacznie wzrosną. Okresów najbardziej obfitujących w miłosne uniesienia możesz spodziewać się pod koniec tego roku, ale to nie znaczy, że szanse nie pojawią się wcześniej, nie zamykaj się w czterech ścianach.

Praca i pieniądze

Twoje ambicja i szczere zaangażowanie w sprawy służbowe prędzej czy później przyniosą wymierne korzyści finansowe. Postaraj się w pracy nie zabierać wszystkich zadań dla siebie, zaufaj kolegom po fachu, oni są w tym równie dobrzy jak ty, a tobie to pozwoli na odpoczynek i mniej straconych nerwów. Czeka cię dobry rok.

Zdrowie i rodzina

W tym roku możesz zacząć poważnie rozmyślać nad remontem mieszkania lub kupnem domu. W życie twojej rodziny wprowadzisz nowe tradycje, nie wszystkim się to spodoba, ale efekt końcowy pozytywnie wszystkich zaskoczy. Nie będziesz miała powodów do narzekań na zdrowie, twój silny organizm poradzi sobie z każdą infekcją.

RAK