RYBY

W nowym roku będziesz w większości w świetnym nastroju i zakochasz się w wyjątkowo wartościowej osobie. Na powodzenie mogą liczyć tylko ambitne i aktywne Ryby, które uparcie dążą do celu. Bez oporów dziel się swoimi pomysłami z przełożonymi oni cię docenią, a ty uwierzysz, że masz talent i zasługujesz na więcej. Dbaj o swoje nerwy, nie jesteś najlepsza w spontanicznych wyjazdach, więc takie imprezy lepiej planować wcześniej i dobrze się do nich przygotować. Dalekosiężne plany odłóż na drugą połowę roku twoje zaangażowanie i zmysł praktyczny pomogą ci w znacznej mierze poprawić sytuację finansową twojej rodziny.

Miłość i życie osobiste

Możliwe, że w pierwszej połowie roku spotkasz na swojej drodze mężczyznę w którym się zakochasz i zapragniesz z nim być, ale zastanów się czy warto się poddać jego urokowi, a jeżeli dojdziesz do wniosku, że tak, to postaraj się zaakceptować go takiego jakim jest, a on w pełni zaspokoi twoje oczekiwania.

Praca i pieniądze

W pierwszej połowie roku twoja aktywność zawodowa osiągnie najwyższy szczyt. W tym czasie zdołasz osiągnąć większość ze swoich założonych celów zawodowych na ten rok, a jeżeli będziesz chciała pracować na własną rękę i myślisz o założeniu własnej działalności, to czeka cię pomyślność, bo to twój czas.

Zdrowie i rodzina

Pod natłokiem spraw i zadań będziesz trochę osłabiona, dlatego lepiej zapobiegaj infekcjom i wzmacniaj się witaminami i domowymi sposobami. Dbaj o kondycję fizyczną i postaraj się wysypiać. Relacje między tobą, a twoją rodziną znacznie się poprawią, zrozumiesz, że tylko na najbliższą rodzinę możesz liczyć i nie zawiedziesz się.

RYBY