SKORPION

Nadszedł czas, aby ustalić swoje życiowe priorytety i zastanowić się jak widzisz swoją najbliższą przyszłość. Rozwijaj swoje talenty i umiejętności, nie siedź z założonymi rękami, bo życia nikt za ciebie nie przeżyje. Nie spoczywaj na laurach. Zaczniesz akceptować siebie ze wszystkimi swoimi zaletami i wadami. Dołóż wszelkich starań by pracodawca i współpracownicy cię docenili, ale bez pomocy przyjaciół się nie obejdzie. Aby uniknąć i nie doprowadzać do konfliktu z rodzicami bądź partnerem postaraj się bardziej panować nad swoimi emocjami, czasami lepiej coś przemilczeć niż wypowiedzieć bolesne słowa prosto w twarz.

Miłość i życie osobiste

Początek roku będzie obfitować w różne ciekawe wydarzenia, także nudy nie zaznasz. Znajomości teraz zawarte mogą okazać się bardzo obiecujące. Nie wykluczone, że niewinny flirt przerodzi się w bardzo obiecujący romans. Masz duże szanse żeby w tym roku powiedzieć komuś TAK. Dla Skorpionów w związku to będzie spokojny rok.

Praca i pieniądze

W pracy wystrzegaj się plotek i przykrych insynuacji, omijaj fałszywych pseudo kolegów, spokój i obojętność to najlepsza broń przeciwko nim. Pierwszy kwartał roku będzie sprzyjał spotkaniom z partnerami biznesowymi, to dobry czas na podpisywanie umów i kontraktów, postaraj się załatwić wszystkie trudne sprawy.

Zdrowie i rodzina

Więcej czasu spędzaj z rodziną na powietrzu, zadbaj o ducha i ciało. Ustal również życiowe priorytety, bo to pomoże ci uporać się z negatywnymi emocjami. W sprawach domowych duża poprawa, zrobisz wszystko by w domu było miło i żeby każdy z domowników chętnie do niego wracał.

SKORPION