STRZELEC

Ten rok będzie należał do ciebie. Rozprawisz się ze swoimi słabościami i kompleksami. Świat spojrzy na ciebie jak na kobietę czarującą, silną i mądrą. Chcąc cieszyć się życiem, uczciwie odpowiedz sobie na pytania, co chcesz osiągnąć, z kim być i czego potrzebujesz. Już samo jasne powiedzenie i określenie sobie celów sprawi, że łatwiej do nich dotrzesz. Dzięki dużemu wsparciu planet przewartościujesz swoje życie i zmienisz widzenie pewnych spraw na bardziej pozytywne. Częste przebywanie z ludźmi może sprawić, że poczujesz się zmęczona i będziesz chciała uciec od wszystkiego gdzieś daleko, ale to tylko stany przejściowe.

Miłość i życie osobiste

Dzięki wpływowi Jowisza w twoim życiu może pojawić się odpowiedni kandydat na męża. Jeśli masz już u boku tego jedynego to postaraj się spojrzeć na niego innym okiem, spróbuj dostrzec w nim tylko to co dobre. Wykaż się większą cierpliwością i zainteresowaniem jego sprawami.

Praca i pieniądze

Poczujesz nieodpartą chęć zawładnąć wszystkim i w każdej sprawie mieć ostatnie słowo. Spotkanie się z niezgodą wobec twoich zasad, nie jest powodem do zwalniania się z pracy, przemyśl to i postaraj się znaleźć jakieś wyjście z sytuacji, bo ten rok będzie ciężki na rynku pracy.

Zdrowie i rodzina

Przez cały rok powinnaś się wzmacniać odpowiednią dietą i ilością snu. Możesz narzekać na małe dolegliwości w postaci senności i przemęczenia. Dlatego tak ważne jest dostarczanie niezbędnych witamin organizmowi. Postaraj się być wsparciem dla męża i zadbaj o miłą atmosferę w domu.

STRZELEC