WAGA

W tym roku będziesz więcej uwagi poświęcała bliskim w pomaganiu im i rozwiązywaniu problemów. Postaraj się czasami również znaleźć czas dla siebie. Będziesz aktywna we wszystkich zadaniach i przedsięwzięciach, pokażesz innym swoją indywidualność i świetnie ci to wyjdzie. W pierwszej połowie roku będziesz miała duże szanse na rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Zajmiesz się nimi bez reszty co zepchnie na dalszy plan inne sprawy, które przestaną cię chwilowo interesować. W drugiej połowie roku możesz liczyć na więcej romantyzmu ze strony partnera, znajdziecie wspólne zainteresowania i zechcecie spędzać więcej czasu razem.

Miłość i życie osobiste

Pierwsza połowa roku będzie trochę zabiegana, z partnerem często będziecie się mijać w drzwiach. Taki stan jest tylko przejściowy, bo długo tego nie zniesiecie i poczynicie pewne postanowienia. Zapowiada się sielanką do końca roku. Przyjaciel będzie potrzebował twojej pomocy, postaraj się znaleźć czas.

Praca i pieniądze

Przygotuj się na to, że w tym roku będziesz miała lekką rękę do pieniędzy, odczujesz pewnego razu, że twoje pieniądze zaczną się rządzić własnymi prawami. Trudno ci będzie zapanować nad swoim budżetem, ale jest to do zrobienia, bądź konsekwentna i planuj dokładnie każde zakupy, pomyśl dwa razy zanim coś kupisz.

Zdrowie i rodzina

Ważną rolę w życiu i karierze pozazawodowej odegrają twoi rodzice, posłuchaj ich, a nie pożałujesz. Rodzice wciąż ingerują w twoje życie, ale postaraj się zapanować nad emocjami, oni chcą dla ciebie jak najlepiej. Wzmocnij swoją odporność, postaraj się by twojemu organizmowi nie zabrakło witamin.

WAGA