WODNIK

W nowym roku z dużą radością postanowisz zmienić swoje życie na lepsze. Mądrze wykorzystaj energię, której w tym roku ci nie zabraknie. Staraj się mądrze i z umiarem okazywać swoją indywidualność, bo właśnie w tym roku zostanie ona zauważona i najlepiej doceniona. Pierwsza połowa roku będzie u ciebie sprzyjała podnoszeniu własnych kwalifikacji, zapragniesz robić coś dla siebie co pozwoli ci poczuć się lepiej. Zadbasz o siebie, wzmocnisz swoje siły witalne, poddasz się licznym zabiegom kosmetycznym. Działanie Jowisza pozwoli ci realizować się zawodowo i osiągać sukcesy na tej linii, poczujesz się spełniona.

Miłość i życie osobiste

To będzie najlepszy rok dla par małżeńskich, wasz związek nabierze siły i dojrzałości. Dojdziecie wspólnie do wniosku, że na pewne niedociągnięcia lepiej będzie jak przymkniecie oko, bo więcej was łączy niż dzieli. Ten rok sprzyja zmianom na lepsze, zastanówcie się nad powiększeniem rodziny, albo nad wymianą mieszkania.

Praca i pieniądze

Zapowiada się ciężki i pracowity rok, ale co ciekawe to praca przyniesie ci dużo satysfakcji. Nic dziwnego, bo poza poczuciem spełnienia poczujesz wymierne korzyści materialne. Będziesz miała więcej obowiązków, ale twoja zaradność i dobra organizacja sprawią, że poradzisz sobie świetnie ze wszystkim.

Zdrowie i rodzina

Aby dobra forma towarzyszyła ci przez cały rok traktuj swój organizm poważnie i nie lekceważ żadnych dolegliwości, wybierz dla siebie taką formę aktywności, która najbardziej ci odpowiada i systematycznie się ruszaj. W sprawach rodzinnych dołóż wszelkich starań aby poprawić relacje i wzmocnić więzy rodzinne.

WODNIK